Jump Team Kalisz Park Trampolin +48 515 515 456
 • PARK TRAMPOLIN
  JUMP TEAM
  KALISZ
  Dobra zabawa z dużą ilością ruchu
 • FITNESS
  JUMP TEAM
  ZAPRASZAMY
  przede wszystkim dobra zabawa
 • WYSKOCZ
  Z DOMU
  WYSKOCZ Z NUDY
  dla tych którzy uwielbiają skakać
 • ODLOTOWE
  URODZINY
  W JUMP TEAM
  Zapraszamy do organizacji przyjęć
 • połącz zabawę
  z jazdą na
  gokartach
  tor gokartowy kart team

ODLOTOWE URODZINY

Jak świętować to z przytupem! A właściwie z podskokiem. Opieka trenera w naszym parku trampolin zapewni najmłodszym udaną, bezpieczną zabawę!

ODLOTOWE URODZINY

Kto wie, może akurat Jubilat lub ktoś z jego Gości okaże się prawdziwym mistrzem w skakaniu na trampolinach? Tego nie możemy zagwarantować, za to na pewno kalorie z urodzinowego tortu zostaną spalone w tempie ekspresowym. Urodziny zorganizowane w parku JUMP TEAM na długo zostaną w pamięci, bo aktywnie spędzony czas z najbliższymi wspomina się najlepiej.

WF DLA SZKÓŁ

Zapraszamy wszystkie szkoły do organizowania w naszych salach jump-W-F-u. Młodzi potrzebują dużo ruchu najlepiej takiego, który sprawia dziecięcą radość.

WF DLA SZKÓŁ

Niechęć do zajęć Wychowania Fizycznego to plaga naszych czasów, której mówimy stanowcze nie. Młodzi potrzebują dużo ruchu, najlepiej takiego, który sprawia dziecięcą radość. A kto z nas nie lubi brykać jak tygrysek z „Kubusia Puchatka”? Mówi się, że młodzież musi się wyszaleć ! U nas nadmiar energii bardzo szybko zostanie spożytkowany w najlepszy możliwy sposób.

FITNESS

Z pozoru beztroskie skakanie pod okiem trenera fitness – angażuje wszystkie mięśnie i szybko przynosi zauważalne efekty.

FITNESS

Dzięki temu, że wszystkie zajęcia polegają przede wszystkim na dobrej zabawie, trudno tu mówić o morderczym treningu, to raczej przyjemnie spędzony czas, o którym już na drugi dzień przypomną nam solidne zakwasy!

ZABAWA

Park trampolin Jump Team to miejsce gdzie łączymy dobrą zabawę z dużą ilością ruchu.

ZABAWA

Nic tak nie poprawia humoru jak spotkanie z przyjaciółmi, przyjemnie spędzony czas i fala endorfin uderzająca do głowy. U nas wszystko to macie zagwarantowane pod jednym dachem. Naszą ofertę przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy kochają skakać, ruszać się i mieć z tego prawdziwą frajdę.

najważniejsze zasady bezpieczeństwa

Zawsze słuchaj instruktorów Jump Team.
Wykonuj ich polecenia.

Dla swojego bezpieczeństwa
rozgrzej się.

Skacz i baw się wyłącznie
w skarpetach antypoślizgowych.

Nigdy nie skacz na głowę.
Grozi to urazem.

Uważaj na innych uczestników
w Parku Trampolin.

jump team PARK TRAMPOLIN

WYSKOCZ Z DOMU - WYSKOCZ Z NUDY

SATYSFAKCJI
RUCHU
ZABAWY
ZADOWOLENIA
GIMNASTYKI
NUDY

Zapraszamy do kontaktu z Jump Team